Näomask RespiPro Carbon (Must) 3tk

14.50

RespiPro Carbon mask blokeerib 99.99%  viirustest, bakteritest, sudust, tolmust, õietolmust ja teistest patogeenidest ja lisaks eemaldab ka lõhna.
Pakendis 3 maski!

*hinnale lisandub käibemasks!

Kirjeldus

RespiPro Carbon – Lõhna neutraliseeriva toimega antivirusiidne FFP2 nanorespiraator 

Tänu oma  spetsiaalsetele omadustele, võimaldab RespiPro Carbon tunda professionaalidel (politseinikud, päästjad, turvamehed, haigla töötajad) end kindlalt ja turvaliselt. See mitmeotstarbeline respiraator sobib aga kasutamiseks ka tavasituatsioonides. Kvaliteetne nanofiiber kaitseb kasutajat ohtlike patogeenide ja ka lõhnade eest, võimaldades kasutajal mugavalt hingata.

  • RespiPro Carbon blokeerib 99.99%  viirustest, bakteritest, sudust, tolmust, õietolmust ja teistest patogeenidest ja lisaks eemaldab ka lõhna.
  • RespiPro Carbon on sertifitseeritud FFP2 respiraator, mis vastab EN 149:2001+A1:2009, GB2626/2006, ja KN95 standarditele.
  • Selle unikaalne kuju sobib igale näole täiuslikult (täiskasvanu). Painutatav ninaklamber kaitseb kasutajat väliseõhu sissehiilimise eest.
  • Respiraator kinnitub kahe kõrvakummiga (parimaks sobivuseks ühendage kummid kuklal omavahel spetsiaalse klambri abil).

Kuidas RespiPro White toimib?

RespiPro maskil on RESPILON® nanofiiber membraan, mis on äärmiselt tihe tugevate kiudude võrgustik. See suudab peatada ka väikseimad õhukaudu liikuvad osakesed ja piisad. Kõige olulisem on, et see toimib mõlemat pidi, kaitstes sind ja sinu ümber olevaid inimesi.

Aktiivsüsi kiht eemaldab ohutult ebameeldivad lõhnad.

Kui kaua tohib RespiPro maski kanda?

Kui te soovite RespiPro White maski kanda õietolmu, tolmu, sudu ja sarnaste osakeste kaitseks, siis võite seda kanda korduvalt, kuni maski pind on määrdunud. Kui te kasutate maski viiruste või bakterite kaitseks, nagu näiteks gripiepideemia, siis on soovituslik kasutada uut maski peale igat kandmist.

Tähelepanu. Antud maski puhul müüme suurust L -täiskasvanule ja see ei sobi lastele.

Ühes pakis 3 maski!

Vaata videot

 

Näomask RespiPro Carbon (Must) 3tk
14.50 Lisa korvi