Halloween

Kalev Halloween kommisegu 500g – 3,97+km

Kalev Halloween maius 100g – 1,32+km

Kalev Halloween piimašokolaad “VERI”  – 1,32+km

Kalev Halloween batoon “Punane ämblik” – 0,68+km

Kõrvits, 1 kg – 0,52+km

Saada tellimus: info@superservice.ee
Telefon: +372 58801995 -Maarja

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kalev Halloween kommisegu 500g

Halloweeni kollektsiooni kommipakk sisaldab nelja õudselt maitsvat ja õudselt ägedate pakenditega kommi: Riukalik vanapagan ehk kirsi marmelaadikompvek, Kollitav kummitus ehk Kaseke batoonike, Ragisev pealuu ehk piimabatoonike pauksuhkruga ja Ulguv libahunt ehk šokolaadikompvek krõbisevate kakaotükikestega. See on ideaalne valik, millega kostitada 31. oktoobril ukse taha saabunud „külalisi“ või puistada kodusesse kommikaussi perele nautimiseks, kuna sisaldab ka komme, mida muul ajal tootevalikust ei leia.

Kalev Halloween maids 100g

Vahva oranž halloween´i maiustus hapukate värviliste suhkrupärlite ja praksuva pauksuhkruga. Spetsiaalselt aasta kõige õudsemaks tähtpäevaks loodud maius näeb välja tõeliselt äge ja maitseb õudselt hästi!

Piimašokolaad “TONDI VERI” 100g

Selle aasta halloweeni perioodil on võimalik maitsta tondi verd! See on roheline ja maitseb nagu vaarikas. Koos Kalevi siidise piimašokolaadiga moodustab see nauditava maitseelamuse.

Batoon “PUNANE ÄMBLIK” 35g

Punane ämblik pakub halloweeniks punase täidisega batooni. Tegemist on vahustatud greibitäidisega batooniga, mida ümbritseb tume šokolaad. Õhuline ja kerge maiustus, mis maitseb suurepäraselt!

Halloween